ELLA SLOVAKIA, spol. s r.o. Humenné je obchodným zástupcom prestížnych firiem pre Českú a Slovenskú republiku, ktoré už vyše 40 rokov vyrábajú kvalitné elektrické lanové kladkostroje.

Kvalita týchto výrobkov je overená dlhými desaťročiami vo všetkých kútoch sveta. Kladkostroje sú na veľkú spokojnosť ich odberateľov dodávané do vyše 60 krajín sveta, ako napríklad USA, Kanada, Čína, Vietnam, Hongkong, Egypt, Irán, Saudská Arábia, Sýria, Ukrajina, Taliansko, Španielsko, Česká republika, Slovensko, Poľsko a iné. Jedná sa o  jedného z najväčších svetových výrobcov kladkostrojov s úctyhodnou bilanciou doterajšej produkcie týchto zariadení v počte viac ako 1.800.000 ks.

Najnovšia typová rada VAT s novým typom elektromotora zdvihu, dodávaná v aktuálnej ponuke našej firmy umož
ňuje zvýšiť rýchlosť zdvihu. V prípade, že sa jedná o náročnejšiu prevádzku dodávame kladkostroje s frekvenčným meničom nielen pre pojazd, ale aj pre zdvih, čím sa zvyšuje životnosť celého zariadenia. Elektro-výbava a ovládače sú od francúzskej firmy TELEMECHANIQUE. Pre náročnejších odberateľov môže byť kladkostroj vybavený monitorovacou jednotkou, ktorá sleduje a zaznamenáva prevádzku kladkostroja. Kladkostroje môžu byť vyhotovené podľa priania zákazníka pre mierne, tropické, chladné podnebie.

Naša firma dodáva otočné žeriavy, žeriavové váhy a rôzne iné komponenty žeriavov, ako sú priečniky mostových žeriavov alebo samostatne montovateľné pojazdné prírubové bloky.
Je úplnou samozrejmosťou, že všetky výrobky dodávané našou firmou sú vybavené potrebnými certifikátmi od renomovaných európskych skúšobní.

Kladkostroje.org
O nás
Späť na úvodnú stranu